Nazwa forum

Opis forum

Ogłoszenie

Musimy działać wspólnie!

#1 2010-01-22 13:50:39

zigil

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-24
Posty: 281
Punktów :   

poznajmy sie...

Zaczne pierwszy:

Mam doswiadczenie z 2 gier, lubie sie uczyc i analizowac.
Czas mam glownie pon-pt 8:00-16.00 i wieczorami - wystarczy


Pochodze ze SQAD@11. Od poczatku naszym problemem bylo RW, ale przede wszystkim wewnetrzna slabosc. Wiele czasu spedzilem na ratowaniu innych graczy, czesc z nich trzyma sie ze mna do dzis. Wiele czasu spedzilem tez na szukaniu rozwiazan. Mam z tego okresu wiele pomyslow, nie wszystkie wyprobowalem.

Zawsze bylem tym aktywnym i nigdy nie przeszedlem do RW. Mialem z nimi pewien pomysl - chcialem przerzucic graczy z obecnego WNC-SQ i przejsc do KA, ale sie nie udalo. Nie chcialem opuscic swoich starych graczy, a RW chcialo zrobic z nich farmy.


Moja mocna strona jest analiza i wspolpraca.


W SQADzie bylem wybrany wodzem. Niestety, SQAD nie nadawal sie na rozwoj. Podzielilem go wiec i przyjalem strategie budowy na nowym obszarze. Taki pomysl podsunal mi bardzo doswiadczony gracz. To pomysl doskonale sprawdzony.

Wiem jak dzilaja Wilki, jak dziala RW. Czas zbudowac tutaj silny sojusz.

Offline

 

#2 2010-01-25 22:25:52

coozy

Szef

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

Witajcie , moje doświadczenie opiera się na 3 pełnych serwerach traviana oraz kilka serwerów w przeskoku w traviana uczyłem się grać na speed-dzie
w prowadzeniu sojuszu mam małe doświadczenie, udało mi się jedynie jeden sojusz doprowadzić do natarów, z czego prowadziłem 3 sojusze , a z tym jednym (NATAROWSKIM) dotrwałem do końca , jako koordynator off jestem niespełniony teoretycznie jestem w stanie działać jako taki członek rady ale praktyke każdy olewał , dlatego nie jestem już w insqad13
pozdr. coozy

Offline

 

#3 2010-01-26 14:21:49

gladiator76

Osadnicy -400, +400

Zarejestrowany: 2010-01-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

Witam!!!

Mario z tej strony!!!!

Jestem w waszym gronie od niedawna rozmawiałem z odłamami Kamikaze bo mnie bardzo nachodzili:)
poukrywałem trochę wojo i stracili 2,5k offa troche się zdziwili i zaprzestali ataków:)))
Teraz mam nadzieję sie rozwinąć w waszym soju buduję właśnie drugą wioskę na odludziu i licze na szybki rozwuj mam nadzieje na owocna współpracę:)
Posiadam doświadczenie z s1 miałem tam 20 wiosek i budowaliśmy cud pod banderą UC ale dużo osób odpuściło na koniec i misie gumisie wygrały mam nadzieję, że w tym sojuszu dojdziemy dalej
Pozdrawiam i licze na owocną współpracę:)))

Offline

 

#4 2010-01-26 16:26:15

buliwyf

Szef

Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

No to czas na mnie:)
Mam doswiadczenie podobne jak Coozy grałem na kilku serwerach i z róznymi rezultatami.obecnie postanowiłem zmontowac ekipe która bedzie walczyła dalej od centrum mapy gdzie znajduja sie sami wyjadacze i ludzie którzy posiadają optimum czasu by poswiecic sie grze na max.
Nie kazdy ma takie mozliwosci i na to czas wiec by były szanse na budowanie cudu trzeba było sie przeniesc na obrzeza,jak na razie przynajmniej u nas jest niezle,w okolicy nie ma duzo wrogów a jak sie jakis pojawi zostanie od razu ''poproszony''o opuszczenie naszego terytorium:):)wiec zapraszamy w okolice -360 350 gdzie bedziemy budowac nasza potege:)

Offline

 

#5 2010-02-01 17:52:15

Marrrianusek

Osadnicy -400, +400

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 18
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

Witam wszystkich!
Ja pierwszy raz gram w Traviana - niestety pechowo trafiłem z pierwszą lokalizacją, ale teraz przenoszę się w nową okolicę, więc może jakoś to będzie
Wcześniej grałem w Plemiona - miałem spore konto, ale fatalnie wspominam tamten support.... Teraz uczę się tej gry...
Mam nadzieję na fajną wspólną zabawę!

Offline

 

#6 2010-04-15 15:46:46

emmi5

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-09
Posty: 149
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

no muszę troszkę uaktualnić z doświadczeniem
A więc  grałam na s4, w DK-FT - DK - Fake Team, i wygraliśmy cud dla megawieś 
było fajnie, teraz zaczłam niedawno na s3.. gdzie bede grała w NN czyli NoName (stara gwardia z s3,i s4)
nadal zbieram doświadczenie bo człowiek się uczy non stop
czasem zdaży mi się coś głupiego zrobić


http://img535.imageshack.us/img535/6172/p1030327hh.jpg

Offline

 

#7 2010-04-15 16:53:51

adam0803

Szef

Zarejestrowany: 2010-04-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: poznajmy sie...

witam
Adam z tej strony
ja mam doswiadczenie na travianie juz z kilku serwerow i juz nawet nie pamietam ilu
ten swiat to droga przez mekki
zostalem czlonkiem SQAD@8 na poczatku bylo oki
ale gdy zalozyciel zniknal bezpowrotnie sojusz padl
dulalem sie po sojuszach szukajac takiego gdzie bedzie oki ale bez efektu
pozniej probowalem sam zarzadzac sojuszem ale tez ciezko choc w ostatnim bylo coraz lepiej

nie wiem czemu ale na innych swiatach gracze maja wieej dyscypliny,robia to o co sie ich prosi
maja czas aby poswiecic toche czasu Travianowi

teraz jestem tu i mam nadzieje ze sie to rozwinie pozytywnie.
jak narazie pozytywne relacje z zigil
facet wie po co gra i co chce osiagnac
Tak jak ja

Powodzenia i oby z reszta sojusznikow moglbym w niedalekiej przyszlosci mowic w samych superlatywach:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starscity.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl www.nfs.pun.pl www.narutorpgarena.pun.pl